Linki

Jeśli masz ochotę zobaczyć co Sponiewierany Ołówek knuje w czasie kiedy nie rysuje komiksów, odwiedź:

  • ukapala.deviantart.com zbiór prac Sponiewieranego Ołówka: starych, nowych, dobrych, słabych, średnich, wesołych, smutnych i nijakich. Polecane są również prace innych ludzi, które Sponiewierany Ołówek dodał do ulubionych, gdyż bardzo fajne są.
  • Cropping Reality Sponiewierany Ołówek lubi popełniać zdjęcia, kolaże i inne obrazki. Na tyle lubi je popełniać, a następnie publikować, że założył sobie oddzielnego fotobloga, którego aktualizuje codziennie w miarę możliwości czasowo-motywacyjnych.
  • In Good Shape – miejsce, w którym Sponiewierany Ołówek wespół z Margot pokazują cycki wymądrzają się o biustonoszach, stylu i modzie
  • Wirewrapped.eu – blog służbowy, który powstał w momencie, gdy Sponiewierany Ołówek poddał się ostatecznie w kwestii pracy jako grafik, a zajął się czymś, co umie dobrze.
  • Mistrzowie Facepalma – miejsce, w którym Sponiewierany Ołówek pisze o rzeczach, które nie nadają się, z różnych przyczyn, na komiks, ale warto się nimi podzielić.
  • ^sponiewieranyolowek na Blipie Blablerze – mikroblog Sponiewieranego Ołówka, w którym czasem pisze co robi oraz wdaje się w pyskusje konwersuje.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: